1. Prisistatyk,kuo užsiimi gyvenime?

Sveiki,kaip jau supratote esu Kęstutis Kelpša. Gyvenu Šilutės rajone,Kintų miestelyje. Myliu žmoną,sūnų,o tada jau driftą. Gyvenime užsiimu automobilių remontu ir jų ruošimu sportui. Kęstutis nusijuokia,kai užsimina,su kokiu automobiliu pats šiuo metu važinėja. Tai mažasis "Nissan Micra".

2. Kada susidomėjai automobiliais ir galiausiai driftu ?

Automobiliais domiuosi nuo pat mažens. Keturiolikos metų jau važiavau mėgėjiškam ralyje. Vėliau 2006 metais nusipirkau e36,tada ir prasidėjo viskas. Retkarčiais prasisukdavo ratai ir užsimesdavo galas.Po truputį tai peraugo į automobilių modifikacijas ir drifto treniruotes.


3. Kiek ir kokių turėjai automobilių?

Išgirdęs šį klausimą, Kęstutis vėl nusijuokia ir atsako, kad labai daug. Pirmasis buvo lada, kurį padovanojo dėdė. Šešiolikos metų įsigijau e21 318 drožimui. Išsilaikius teises ,labai daug buvo turėta. Audi 80, Mitsubishi Space Wagon,Trys Huligankės, Trys e36 ir trys e34. Ir dar čia tik dalis jų...

4. Papasakok apie dabartinį drifto bolidą, kas jame padaryta bei ką žadi tobulinti ?

Turiu e36 compactą, dar kitaip žinoma kaip kasetę. Šiuo metu stovi garaže ir laukia, kol turėsiu laiko prie jo prieiti. Būsimi tobulinimai: Nupirktas programuojamas kompas, kurio pagalba bandysim išspausti viską,ką galima iš s54b32. Taip pat planuoju dėti ir saugos lankus, kad būtų saugiau.


5. Ką manai apie dabartinę drifto situacija Lietuvoje?

Iš tikrujų labai sunku pasakyti... Niekur kitur nesu buvęs, todėl nėra su kuo palyginti, bet džiugu,kad driftas sparčiai populiarėja mūsų šalyje.

6. Ką norėtum palinkėti skaitytojams?

Niekada nepasiduoti ankščiau laiko.

Šaltinis - driftculture.lt


2 Comments

  1. Login First

    Comments

Naršymui naudokite klaviatūros: klavišus!

Naršymui naudokite klaviatūros: klavišus!

 
Atgal į viršų